| denismaria92 a întrebat:

Am televiziune dolce romtelecom si am o problema. Pe decodor apare P35 si nu prinde niciun post tv. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Dayana95 a răspuns:

Inseamna ca nu are semnal... mi s-a intamplat sh mie odatabig grin
suna la 1930 si va veni o echipa si va cauta semnal cu antena, sau va schimba decodorul&antena...depinde ce este defectwinking
Sper ca ti-am fost de ajutor! Pwp:*

3 răspunsuri:
| BlondyBlue a răspuns:

Eu zic sa dai un telefon la aia de la romtelecom.si mai departe.stiu ei ce trebuie facutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa ai cablu care vine de la antena intrerupt.anunta la deranjamente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema mi s`a intamplat si mie!happy