| Anuket a întrebat:

Bună seara! Am un smart tv ( vortex LEDV-32V289S) la care s-a blocat volumul. Nu mai pot modifica volumul din telecomandă, din butonul televizorului și nici din setări unde nu apare activă această opțiune. Știți care ar fi cauza, cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa-l scoti din priza pentru 5-10 minute, dupa care porneste-l si incearca din nou.
Daca nu-si revine, atunci trebuie apelat la service.

1 răspuns:
| Anuket explică (pentru Bula):

Nu i-am făcut nimic, a stat deschis, iar acum câteva minute și-a revenit. Merci, voi încerca dacă va mai face fițe.