| FenN1x a întrebat:

Sunt abonat la UPC si am o problema cu sunetul. Am doua sunete: cel din telecomanda televizorului si cel din telecomanda de la mediabox, insa de ieri am intampinat o problema. Cand vreau sa schimb sunetul de pe telecomanda mediabox-ului, apare pe ecran tot volumul de la televizor, deci cu ambele telecomenzi apare pe ecran volumul de la televizor. si nu pot sa dau mai tare, se aude incet din cauza asta. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Opreste televizorul si da volumul la maxim in mediabox si asa va trebui sa ramana.
Apoi porneste tv-ul.

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Da volumul maxim la mediabox inainte de a porni televizorul