| raducudinescu a întrebat:

Am si eu un laptop Sony vaio si atunci cand tin butonul (FN)+(F3-F4) Nu mai imi apare ca volumul sccade sau creste chiar daca merge nu stiti este ceva din setari?

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Eu stiam ca se apasa pe FN + sagetica in sus/jos... asa e la netbookul meu, in fine daca nu merge, dai volumul din Windows, este in dreapta barii un difuzor mic, dai click pe el si dai volumul mai tare sau ma incet, baftawinking

| raducudinescu explică:

Nu e problema pot sa dau volumul mai incet si tare da e asa naspa ca nu se vede