| Iordacheionelmarian a întrebat:

Bună TPU. Știe cineva pentru ce este/ce face butonul ■ (pătrat) pe telecomanda televizorului android tv Allview https://www.flanco.ro/......asa-f.html Dau FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| pufulescu0o a răspuns:

Sau butonul un pătrat desenat pe, de sus de pe telecomanda?
Cu el opresti imaginea sau inregistrarea, asta inseamna patratul, stop, oprire, iesire din ceva.

4 răspunsuri:
| pufulescu0o a răspuns:

Butonul mare patrat, cam pe la jumatatea telecomenzii? Pe el sunt sagetile stanga dreapta sus jos pentru navigare in meniu.

| Iordacheionelmarian explică (pentru pufulescu0o):

Butonul ⬜️ între subtitles și?, dacă este pentru oprire înregistrare de unde o pot porni? TELECOMANDĂ https://www.emag.ro/......D2M2QGMBM/

| Iordacheionelmarian explică (pentru pufulescu0o):

*mut*

| pufulescu0o a răspuns (pentru pufulescu0o):

Sau butonul un pătrat desenat pe, de sus de pe telecomanda?
Cu el opresti imaginea sau inregistrarea, asta inseamna patratul, stop, oprire, iesire din ceva.

| Iordacheionelmarian explică:

⬜️