| diiiiiiaaaa a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutor. Am o tableta Lenovo si am vrut sa o actualizez. S-a inchis ecranul, si cand s-a incarcat actualizarea 100% a dat "Eroare!". Am incercat sa o resetez,stiu tot ce trebuie sa fac pentru a o reseta,dau reboot,se inchide,si apoi se deschide putin,arata "Lenovo", si apoi iar se inchide si imi apare meniul ala de la resetare.
As vrea sa ma ajute cineva cu un raspuns cat mai concret. Cel mai rapid raspuns primeste funda! As vrea raspusul in seara asta! Multumesc!

1 răspuns:
| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

Pentru a-si face un upgrade complet trebuie sa astepti cel putin 5 minute, se va reseta din nou si apoi va deveni functionala, ai grija bateria sa fie incarcata complet altfel .....risti sa ai in dotare un bibelou numit tableta.