| Vampireeee a întrebat:

Buna seara, as dori si eu sa imi achizitionez pentru examenele din sesiune care mi-au mai ramas un sistem de copiat.
Problema este ca nu stiu ce sa optez intre PIX Bluetooth cu casca japoneza nano sau Colier Bluetooth tot cu casca japoneza nano.
Mentionez ca am folosit la un examen precedent un sistem de copiat cu PIX Bluetooth doar ca nu se intelegea asa de bine iar dupa 30-40 minute se auzea din ce in ce mai incet...
Problema este ca nu stiu la Colier Bluetooth cum se aude, daca face figuri, se aude clar, aveti idee? A folosit careva si imi poate spune?
Astept un raspuns va rog.

2 răspunsuri:
| RyuzakiSan a răspuns:

Mai bine inveti laughing).
Oricum ontopic mare mai usor de folosit un colier decat un pix. Ramane la alegerea ta

| DeNyS a răspuns:

Colierul bluetooth cu casca japoneza e foarte bun. Si pixul cu casca e bun probabil de unde ai luat avea baterii de slaba calitate. Cele mai bune produse le au cei de la www.copiaza.com sau mai sunt ok si cei de la www.fara-restante.ro. Vorbeste cu baietii si or sa iti recomande cele mai bune variante. bafta.