| ALEx_7862 a întrebat:

Buna seara as vrea sa intreb si eu ceva"pentru cei care se pricep la tel mobile"

Am un k800i si mai ca as vrea sa mi-l schimb am o asa zisa oferta cu un n70 dar e virusat(ceea ce inseamna ca trebuie schimbat softu care si ala e vreo 50lei) si bateria ar trebui schimbata care ar merge si de la 1100 din cate stiu

ce sfat imi dati? sa ma bag in asa zisa combinatie cu toate ca nu ma prea incanta

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Nuuuuu! softul costa mai mult, iar pe net SONY E. se misca de o mie de ori mai bine, nu va mai luati dupa faptul ca se aude mai bine maneaua sau ce ascultativoi mai tare, s au inventat castile frate, iar la partea cu sunetul in casti SE sunt cei mai buni! nu face schimb!

| adi4ever a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi fiindca daca faci schimb o sa trebuiasca ra repari telefonul acela si datorita virusilor poate ia afecttat si softu si altele.Eu zic ca nu se merita dar e treaba ta.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc sa schimbi bunatate de telefon? si eu am k800i de multi ani si te asigur ca e un telefon excelent.

| emma_6707 a răspuns:

Eu zic sa nu straight face
adica mi se pare ca iesi in dezavantaj rau
mai bine asteapta si poate o sa te trezesti cu alta 'oferta'
pe bune nu mi se pare ca meritastraight face

| MrL a răspuns:

K800i e mult mai bun decat n70. ti-ai lua teapa daca l-ai da schimb pe schimbwinking