| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

As vrea un telefon care sa aiba bluetooth, camera de cel putin 3 mp sa aiba videotelefonie, USB, difuzor telefon, sa imi pot personaliza telefonul cu widgeturi, player muzical, sonerii polifonice, sonerie mp3, radio fm, email, wifi, internet. Si cel mai important : ANTI SOCURI laughing! Deci cam ce telefon stiti cu cerintele de mai sus? De preferinta as vrea cu tastatura qwerty dar si cu celelalte happy.

Răspuns Câştigător
| liliti a răspuns:

Vrei multe
Poti sa alegi din aastea:
http://www.mobilissimo.ro/top-telefoane/
100 Huawei G7300 1.091 0.24%

3 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Iti rebomand un blackberry9370 ...are cam de toate ce vrei tu

| Florentin90 a răspuns:

Unu Galaxy Fit de la Samsung, un LG optimus x2, sunt foarte multe modele

| MedlOu a răspuns:

Nu stiu! imi pare rau dar chiar nu stiu!
eu am I phone 5 si un Samsung Galaxii S 3 deci eu folosessc mai mult Samsung Galaxii S 3 si til recomandd!