| Ion1231 a întrebat:

Buna seara! Astazi mi s-a stricat telecomanda cu fir de la un sistem audio Logitech x 540 si am vazut un fel de telecomanda pentru alt model si ma gandeam ca as putea cumva sa o fac compatibila cu ce am eu. Este vorba de o telecomanda consola de Logitech z5500. Telecomanda originala pentru sistemul meu pare sa numai fie disponibila pe piata! Deci pot sa fac cumva sa o conectez pe aia la sistemul meu?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă te pricepi oleacă, măsori continuitatea firelor, găsești pe cel intrerupt, refaci legătura și gata. Alfel riști să arzi ce incă funționează