| Georgiana230 a întrebat:

Bună seara! Aveți idee cum se schimba ora la o bratara fitness hama 1900?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa instalezi o aplicatie pe telefonul tau(scrie pe cutie sau in instructiunile ei) si te conectezi prin bluetooth. Se regleaza automat.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Cred ca aplicatia este Hama FIT. O gasesti in Google Play.

| gabicoo a răspuns:

Pe un telefon cu android descarci aplicația pentru brățara ta îți faci cont apoi te conectezi prin bluetooth la brățară și ora se actualizează automat!
Caută pe internet manualul brățării și vezi pașii exacți!