supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Care e cea mai bună brățară fitness?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cutezătorul4k a răspuns:

Am mi band 3 si sunt foarte mulțumit de ea, mai ales de baterie care tine peste 21zile

| GeorgeTheMaster a răspuns:

Depinde de buget... Daca vrei o bratara pana in 300 de lei...ti-as recomanda : Xiaomi Mi Band 4

| supadeceapa explică (pentru GeorgeTheMaster):

Am Mi Band 2 și-mi face figuri, nu știu dacă să merg tot pe Xiaomi pentru că nu o am de foarte mult timp și nu înțeleg cum ar putea să se strice așa. Am auzit că și Huawei sunt bune.