| florin1979 a întrebat:

ce parere aveti despre procesorul asta? http://www.pcgarage.ro/......30ghz-box/ phenom x4 960 T black edition! merita ca alternativa pentru x4 955 BE? 960 T se poate si debloca!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Este mai slab cu cam 0, 01-0, 02%. Nu e cine stie ce, dar oricum, daca prinzi unu care se poate debloca e bine.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca vrei sa risti, mergi pe 960t, este singurul x4 care se poate debloca, dupa noroc, in x6

| florin1979 explică (pentru sltlp):

Nu inteleg cu riscul, daca nu il pot debloca, este mult mai slab ca x4 955? da-mi te rog un link, tu cunosti mai bine lumea pc-urilor, eu nu am gasit un site de comparare!

| KodrutZ a răspuns (pentru florin1979):

Dooh, ma gindeam la deblocat multiplicatorul, nu la numarul de miezuri...winking
Cu siguranta nu e mai slab ca 955, insa nici cu mult peste, si e posibil sa aiba un potential mai redus de OC.

| sltlp a răspuns (pentru florin1979):

Este mai slab cu cam 0, 01-0, 02%. Nu e cine stie ce, dar oricum, daca prinzi unu care se poate debloca e bine.

| KodrutZ a răspuns:

Nu prea are sens, doar daca reusesti sa faci schimbul fara bani cumva. 955 BE e deja deblocat, so...

| florin1979 explică (pentru KodrutZ):

Ma refeream ce sa cumpar. x4 960 t sau x4 955 be