| Mihutt a întrebat:

Cu cablul asta >- http://www.okazii.ro/......122270817, pot sa fac legatura intre placa video si monitor? peste tot scrie asa >- " Cu ajutorul acestui cablu puteti vedea pe televizorul dumneavoastra imaginea de la un PC sau Laptop ". ce ziceti, e buna?

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Pai da doar ca este un cablu convertor din DVI-D in HDMI si invers. daca ai la laptop mufa HDMI si la monitor mufa DVI-D iti va fi de folos. de asemenea daca ai un calculator cu mufa DVI-D la placa video si un monitor/televizor cu HDMI iar iti va fi de ajutor