| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot realiza un stick butabil de 8gb, cu Windows 8. 1pro-Lite, interfata pe X86? Cu ce program?

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Windows USB/DVD Download Tool. E gratuit si oficial de la Microsoft.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=56485

| DoctorWh0 a răspuns:

Butabil? vrei sa zici bootable, vine de la boot + able, care inseamna able --> abil.
Raspunsul la intrebarea ta este rufus, gratuit, usor de folosit. Mai poti folosi si power iso.
Trebuie precizat ca iti trebuie imaginea iso in amandoua cazurile