| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara domnilor si doamnelor, am o pereche de casti I13 wireless si nu pot sa imi dau seama cand sunt incarcate, cat la suta. Acelasi palpait rosu, le-am lasat la incarcat in jur de 20 de ore si tot asa. Nu sa se faca verde sau ceva, ci exact ca la inceput.

Răspuns Câştigător
| andiceasu95 a răspuns:

Cand le conectezi iti va arata la bluetooth nivelul de baterie

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Probabil NU se mai incarcă complet. Nu le forța, după 3-4 ore ia-le de la incărcat