| stolz a întrebat:

Bună seara dragi membrii TPU! Am o mică problemă cu telefonul meu (Sony Xperia). În timp ce vorbesc cu cineva la telefon, dacă o altă persoană mă sună, nu-mi apare nimic nici o notificare... deși persoanei care mă apeleză (după cum am spus, în timp ce vorbesc cu cineva) îi dă ocupat cum ar fi normal. Cum pot rezolva problema asta? M-am săturat să mi se spună că nu sun înapoi, fiind apelată de nenumărate ori de cineva...

2 răspunsuri:
| AndreyVladeanu a răspuns:

Dai un restart din fabrica sigur ai facut ceva sau a intrat undeva cand il aveai in buzunar si ceva de genu asta dai un restart si va fi ca la inceput
daca ii da ocupat inseamna ca e din apeluri setari dar te sfatuesc sa il resetezi total sa revina la setarile intiale din fabrica. funda

| Salontanul a răspuns (pentru AndreyVladeanu):

Mai pune si niste semne de punctuatie din cand in cand. Dai impresia ca te ineci cu cu ceva.