| 187VLAD a întrebat:

Buna seara,

Folosesc un laptop mai slabut si as vrea sa imi instalez un windows care are cerinte mai mici, dar care sa fie ceva cat de cat nou.

procesor Intel® Core™ i3-2348M 2.30GHz
4GB
nVidia GeForce 710M 1GB

ce imi recomandat?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge si windows 8 pe 64 de biti.Asa e si laptopul meu Toshiba si zbarnaie cu 8.

| hypentakill a răspuns:

Mai bine iti instalezi o distributie Linux.

| kevincube a răspuns:

8 pe 64 de biţi consumă mai puţin decât 7, iar xp este prea vechi în opinia mea.

| 187VLAD explică:

Nu pot da funda pentru. cuiva ca nu stiu care e varianta cea mai buna, dar va multumesc pentru. opinii o sa le iau in considerare happy

| Kenzy a răspuns:

La capacitate are laptopul tau ai putea instala windows 7 64bit happy