| armani12 a întrebat:

Bună seara, folosește cineva Adobe Photoshop element 12? Ideea este ca laptopul meu a venit preinstalat cu el și de fiecare data când ii mai dau câte un format el se reinstaleza automat, numai ca azi când am vrut sa întru pe el îmi cere sa ma conectez,contul Adobe,ii bag adresa de email, parola(îmi trimite un cod pe telefon sa îl bag și pe el, îl bag după care incarca și după câteva secunde dispare și nu pot întra sa deschid programul)toată ziua azi asa mi-a făcut, știe cineva cum ar trebui sa procedez?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

O fi venit preinstalat, dar la un moment dat expira licenta.

| armani12 explică (pentru Wr3nch):

A venit preinstalat, dar de 6 ani de când am laptopul nu mi-a făcut niciodată as și l am reset de cel puțin -3-4 ani pe an
Nu inteleg ce ar putea fi