| Anotherusername a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa fac upgrade de la windows 8.1 la windows 10 fara a folosi usb / dvd? Detin o tableta Allview impera i8 si daca ma duc pe site-ul de la Microsoft imi spune ca am nevoie de 6 gb spatiu liber.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si goleste din memorie si gata si da drumul la upgrade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Upgrade faci direct prin system update dar intai trebuie sa-ti vina update-ul nu il poti instala asa cand vrei tu daca nu e pregatit de cei de la Microsoft si Allview, la tableta e ca la telefon update/upgrade, intra in settings cauta phone update/check for updates si daca iti apare sa instalezi update nou sau upgrade atunci merge daca nu apare inseamna ca nu e lansat pentru tableta aia inca