| XxDream a întrebat:

Bună seara. La acces direct se dau premii : tablete, telefoane...
Astazi premiul este o tabletă. Ce să scriu ca motivație pentru a primi tabletă. Fundăă happy

Răspuns Câştigător
| PeleuMirunaNicoleta a răspuns:

Sincer cred ca ar trebui sa scrii ce crezi tu despre emisiune(lucruri bune) si vei vedea... funda?

4 răspunsuri:
| biscuiteletau a răspuns:

Pai, daca tu vrei sa castigi, de ce ti-am spune noi? Asa ne-am inscrie noi in concurs. oh go on

| Baciu_Ionut-Catalin_1998 a răspuns:

Bunaseara doamna Simona sunt Catalin Baciu si am 15 ani.Mi-asi dori acesta tableta pentru ca parintii nu prea au de ce sami eie ca au un salariu minim si m-am gandit sa apelez la dumneavostra.Imi doresc mult tableta si as vrea sa o am.O seara buna si sa aveti parte de tot ce este mai bun.

| Baciu_Ionut-Catalin_1998 a răspuns:

Bunaseara doamna Simona, ma numesc Catalin am 15 ani si sunt un mare fan.Mi-asi dorii acesta tableta petru ca parintii nu-si permit sam ia una si asa am apelat la dumneavoastra.Imi doresc mult aceasta tableta si as dori sa o am.Va multumesc si va sustin doamna Simona.

| Baciu_Ionut-Catalin_1998 a răspuns:

Bunaseara doamana Simona ma numesc Baciu Catali-Ionut si am 15 ani.Imi doresc mult aceasta tableta fiindca parintii mei nu au posibilitatea de a imi permite sa mi-o ia si asa am apelat la dumneavoastra.Va multumesc mult si va sustin in cotinuare