| suntdoarunom10 a întrebat:

Bună seara lume! Vă rog să mă ajutați cu niște exemple de programe pentru html! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Fă-ți cont gratuit si dă-i bice

https://www.wix.com

| suntdoarunom10 explică (pentru sierra1):

Adică,prin asta îmi pot crea un site web prin programare sau codificare?
Cum le ziceți voi programatorii...

| sierra1 a răspuns (pentru suntdoarunom10):

Nici măcar n-ai avut bunăvoința de a deschide link-ul?

e clar, n-o fi nimic d-aici!

| suntdoarunom10 explică (pentru sierra1):

Ba da, am intrat dar am vrut să mi spuneți mai detaliat.

Mai intru înc-o dată!

| sierra1 a răspuns (pentru suntdoarunom10):

Sunt sigur că le ai cu limba engleză. Caz in care, te descurci și SINGUR. Noroc

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Definește prima data ce înțelegi tu prin program pentru html

| mihai69 a răspuns:

Nu se face programare în HTML.

| StoicAnalysis a răspuns:

Din ce imi aduc aminte de prin liceu, stiu ca lucrai in notepad cu limbajul html. Si cand salvai notepad-ul cu terminatia. html, se intocmea pagina respectiva.