| Heureuse a întrebat:

Bună seara!
Pozele pe Instagram pot fi încărcate doar din aplicație? Nu are o versiune precum site-ul Facebook?

Răspuns Câştigător
| INGERUL408 a răspuns:

Buna! Exista o versiune care se poate descarca din magazinul Microsoft (pe acesta il ai la windows 10), dar nici in aceasta nu poti posta poze. Spre deosebire de site-ul online al Instagram-ului, aici poti sa trimiti mesaje, ceea ce pe site nu poti face. Din pacate, pozele se pot posta doar din aplicatiile pentru ios/Android. Sper ca te-am ajutat!

| Heureuse explică (pentru INGERUL408):

Multumesc.
Este ciudat Facebook a creat pentru pc, iar acesta le mobil. Stiu ca este o alternanta pentru Africa sau alte continente.

1 răspuns: