| Clement_Gabriel_1994 a întrebat:

Recent am achizitonat un laptop nou acesta... https://www.acer.com/......oduct/7298

I-am bagat windows 10, si toate driverele, dar nu reusesc sa dau luminozitatea mai mare. si nici placa video de 2 gb nu reusesc sa o setez. s-a bagat automat placa integrata de 512. astept un sfat ceva. Multumesc.

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Mai inti trebuia windows 7 si dupa mergi inaininte poti face din bios-boot windows 8.1 sau direct la wind10

| Adrian926a a răspuns:

Tine apasat fn+una din tastele f1 pana la f12

| Clement_Gabriel_1994 explică:

Am încercat și varianta asta. N-a funcționat.