| anonim_4396 a întrebat:

Se poate pune parola la mesaje pe Facebook? Daca da, cum? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gebilxkl213 a răspuns:

Nu se poate happy. si eu am cautat multe site-uri dar n-am gasit. cel mai bine ca sa nu vada pe moment golire fereastra de la setari. altceva nu se poate happy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu ai deja parola la tot contul? ce mai ai nevoie si la mesaje

| LeMousiqe a răspuns:

Nu,lol.

| anonim_4396 explică (pentru LeMousiqe):

Era doar o intrebare... LOL

| AnastasescuF a răspuns:

Nu, acest lucru este imposibl, cine stie poate cei de la Facebook vor lansa candva aceasta optiune dar momentan nu se poate

| anonim_4396 explică (pentru AnastasescuF):

Multumesc pentru raspuns!

| Shortround a răspuns:

Nu.

| emanuelmacina a răspuns:

E imposibil!