| radu32 a întrebat:

Buna seara si la multi ani! Daca nu va suparati. Pot instala pe un singur hard disc 2 sisteme de operare identice? Anume Windows 7 Ultimate, ambele de 32 bit ( x86 )? Va multumesc, o seara buna!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,dual boot https://www.youtube.com/watch?v=ApNeefM3pks
instalezi win 7 pe c si win 7 pe d sau ambele pe acelasi partitie, doar sa fie mai mare partitia sau vezi de un sistem virtual

| flixbuster a răspuns:

Teoretic da, practic vei avea o problema cu faptul ca ambele se vor "bate" pe acelasi MBR si va trebui sa o rezolvi.

| GPA a răspuns:

Da, poți instala până la 4 partiții primare. Adică poți instala de maxim 4 ori Windows 7 Ultimate x32 bit.