| epurilă a întrebat:

Buna seara,
Stiti vreun link cu jocul WWE Smack Down vs Raw 2010 pe play station 2 (ps2) unde pot sa-l cumpar dar sa fie ceva mai ieftin si sa fie in stoc (am comandat de doua ori jocul dar nu era in stoc deci nu il voi primi ) nu conteaza cand ajunge, multumesc anticipat,
O seara buna.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mariusrap91 a răspuns:

Daca vrei numai chipul si sti cum sa il pui, cauta pe google ca gasesti chipul de cumparat. este mai ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai internet simplu: scrii pe Google,, WWE Smack Down vs Raw 2010 dai pe primul rezultat si te poti juca altceva nu tiam gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: