| andyandreeas a întrebat:

Buna seara TPU! FUNDA! Am si eu un N96 de la nokia, iar de cateva zile nu stiu ce s-a intamplat, a inceput sa se vada foarte prost pe display, dar nu stiu de la ce. Stie cineva ce s-a intamplat? >- http://postimage.org/image/1fqrsn12c/

3 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

E stricata banda care face legatura dintre placa de baza si displaynu stiu sigur cat e reparatia la tine...in galati e cam 75 lei. Succes

| CarlaD a răspuns:

s-a stricat display-ul... du-te la magazin si cei de acolo te vor indruma unde sa te duci pentru ca il ai in garantie, sau poate chiar ti-l inlocuiesc.Imi dai fundita?

| andyandreeas explică:

Am mai vorbit cu un prieten si mi-a spus ca ori display-ul, ori folia s-a stricat. Oricum garantie nu mai am, deci trebuie sa scot ceva din buzunar happy