| BughY a întrebat:

Buna seara TPU, vreau sa imi spuneti si mie care este faza cu Kindle(eBook Reader). Este doar pentru. a citit carti? Altceva se mai poate face cu el? Am vazut ca sunt mai multe modele, care este mia bun?

FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Da este doar pentru a citi carti deoarece ecranul sau nu este foarte luminos.
Bafta! happy

2 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Cel mai bun model este Kindle Fire deoarece, pe langa faptul ca poti citi si carti color, te poti uita la filme sau te poti juca.
Daca vrei sa citesti si carti tiparite, citeste recenziile si alege-ti cartile preferate de aici:
http://www.cartidecitit.ro/

Lectura placuta!

| mariass a răspuns:

Kindle-ul e foarte bun, si poti sa il iei pe telefon gratis, il am si eu. E doar pentru carti. happy Funda?