| Hasss a întrebat:

Buna seara TPU

vreau sa ma apuc calumea de gamming si as vrea o lista cu cele mai tari jocuri facute vreodata

Shooter, Action, Racing

nu conteaza grafica ma intereseaza doar gameplay-ul si povestea sa fie frumos
pc-ul meu duce orice joc aparut pana acum
nu vreau jocuri ca skyrim sa ma complic sau jocuri de strategie... nu vreau sa aiba grafica de ultima generatie

poate sa aiba grafica lu` GtA vice city sau a lu` Nfs underground 2

cine imi da o lista buna cu jocuri care merita jucate

primeste funda happy

Multumesc Frumos happy

3 răspunsuri:
| D3letrix a răspuns:

Seria Assasin's Creed
Seria Call of Duty
Battlefield 3
Max Payne 1, 2, 3
Hitman Absolution
Grid 2(Racing, nu prea ai de unde sa alegi parerea mea)

Cam astea ar fi jocuri care merita sa iti pierzi timpul cu ele. Sper sa nu fii sarit vreunul.

| Hasss explică (pentru D3letrix):

Din toate jocurile care sau facut pana acum doar astea sunt interesante? hmm nu cred...

| D3letrix a răspuns:

Ah am uitat de Batman.Batman arkham city si Arkham Asylum