| SupaRici112 a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau sa va intreb ceva...Am un LG Optimus Black (p970) si avea o versiune de android 2.2 si pur si simplu a inceput sa se blocheze.Se bloca si imi arata ca baterie e full, nu mergea sa fac nimic pe el.Ori se debloca singur dupa un anumit timp ori trebuia sa-i scot bateria.Acuma i-am facut update de soft la 2.3 si inca se blocheaza...dar nu mai imi arata ca baterie e full, si-a mai revenit putin. Vreau sa stiu daca as face un update la un soft mai mare(Dar nu`mi gaseste LG pc suit altu mai mare) s`ar rezolva problema.Si vreau sa mai stiu daca toate telefoanele pe android au aceasta problema. Daca mi-as lua un Samsung Galaxy s2 ar avea aceasta problema? Multumesc frumos si sper sa`mi raspundeti cat mai repede si cat mai corectbig grin

1 răspuns:
| andrei105 a răspuns:

Exista posibilitatea ca telefonului tau sa i se fi dus softul sau sa fi instalat vreo aplicatie cu virus asa ca incearca sa iti instalezi un antivirus iti recomand BITDEFENDER este gratuit si foarte bun iar la Samsung Galaxy S2 e imposibil sa iti faca asa Funda?big grin