| SupaRici112 a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau sa va intreb ceva...Am un LG Optimus Black (p970) si avea o versiune de android 2.2 si pur si simplu a inceput sa se blocheze.Se bloca si imi arata ca baterie e full, nu mergea sa fac nimic pe el.Ori se debloca singur dupa un anumit timp ori trebuia sa-i scot bateria.Acuma i-am facut update de soft la 2.3 si inca se blocheaza...dar nu mai imi arata ca baterie e full, si-a mai revenit putin. Vreau sa stiu daca as face un update la un soft mai mare(Dar nu`mi gaseste LG pc suit altu mai mare) s`ar rezolva problema.Si vreau sa mai stiu daca toate telefoanele pe android au aceasta problema. Daca mi-as lua un Samsung Galaxy s2 ar avea aceasta problema? Multumesc frumos si sper sa`mi raspundeti cat mai repede si cat mai corectbig grin

1 răspuns:
| bushyalex a răspuns:

Nu ar avea aceias problema...incearca aici variante custom pentru tel:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1441901
eu pentru samsungul meu le-am incercat toate:).
dar trebuie sa pricepi cv si sa stii cv engleza