| nairpic a întrebat:

Buna seara tuturor.happy.Am si eu o mica intrebare.Am o poza in care vreau sa modific fata unei persoane.happy.Si anume sa o `ingras` putin si sa o fac sa nu para sa palida sa o `inrosesc` putin daca ma exprim bine happy. Daca stiti un program anume in afara de photoshop sau daca stiti cum se face in programul photoscape sa imi spuneti si mie va rog mult.Dau funda celui care mi-a explicat cum trebuie si am reusit sa modific fotografia.Va multumesc si o seara faina.happy

Răspuns Câştigător
| denyemy a răspuns:

GIMP e iar un program bun, pentru ce ai tu nevoie e relativ simplu, daca stii putina engleza.

2 răspunsuri:
| Gatsby a răspuns:

Picmonkey, incearca pe facebook ca acolo e gratuit. este in bara de optiuni un ruj care reprezinta ''machiajul''. ca sa ingrasi sau slabesti dai la NIP TUCK, si ca sa rosesti trebuie sa dai pe BLUSH BOOST. ca sa salvezi dai SAVE. Destul de bine''' happy

| Aadina25 a răspuns:

Www.taaz.com sau.ro :D Sper sa te ajute :*