| florin1979 a întrebat:

un prieten are un laptop toshiba cu procesor de 1, 6 Ghz single core. 1 GB ram si are instalat windows 7. vreau un antivirus gratuit, cat mai simplu(sa nu manance resurse multe) si sa isi faca update bineinteles. dati-mi va rog niste linkuri. cine ma poate ajuta?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa stii ca avast consuma putine resurse(mai precis, din task manager, 1, 3 mb ram)-cel putin asa scrie.

| unknownn a răspuns:

Procesor single core de 1, 6ghz si windows 7:O si mai e si laptop
Cum naiba merge windows 7 mă întreb.

| MeoKidu a răspuns:

Salut!
Eu folosesc de câţiva ani Avast şi nu am avut probleme.
Download: http://www.pannet.ro/download.php (în categoria "Diverse", primul)
Baftă!

| Adrian1997 a răspuns:

Incearca avira happy

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Avira all the way!

| ღAncaღ a răspuns:

Http://download.cnet.com/......20142.html asta este destul de bun, chiar foarte! sper ca te-am ajutat :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microsoft Security Essentials
http://www.microsoft.com/ro-ro/security_essentials/default.aspx