| Jipa95 a întrebat:

Buna seara!
Va, rog, as dori o recomandare de casti wireless earbuds, buget maxim 250 lei, recomandate pentru multimedia. Stiu ca este putin, dar vreau o recomandare ''the best''.

Răspuns Câştigător
| 120bulevard a răspuns:

Nu te lua dupa Agartha asta ca vorbeste ca sa nu adoarma, te ia la misto, ia orice vrei tu de la Skullcandy sau Xiaomi, daca iti place bassul mai mult ia Skullcandy daca iti place mai mult claritatea ia Xiaomi, JVC, nu te incurca cu branduri d-astea romanesti sau no-name ca s-ar putea sa ai surprize dupa cateva saptamani.

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

In bugetul acesta cred ca doar Jabra Elite 2 ar fi solutia. Cel putin pe acestea as merge eu.

Nu le-am testat personal, dar am testat un alt model de la ei, plus ca folosim si la munca casti Jabra cu microfon, sunetul e un vis, noise cancellation functioneaza perfect, sunt construite din materiale de calitate.

Posibil sa nu fie Panasonic, Sony sau Pioneer, dar nici pretul nu e acelasi.

| frunzarescu a răspuns:

Gasesti aici http://bit.ly/3KQzNzj casti Huawei la pretul de 199 lei. Am cumparat anul trecut si sunt foarte multumit de ele, eu le folosesc pentru conectare la TV, ocazional la telefon.
Eram reticent ca imi vor sta in urechi, dar nu mi-au cazut niciodata.