| Morea_Denisa_1997 a întrebat:

Buna seara, zilele trecute am incercat sa imi fac cont pe likeyou likeme, si de fiecare data imi spunea ca sunt inregistrata iar cand incercam sa ma loghez imi scria adresa / parola neautorizata. Imi dati o mana de ajutor?

1 răspuns:
| Impulsalex a răspuns:

Poate ca ti-ai facut contul cu aceeasi adresa/varstra/nume si cand te conectezi iti spune ca ai deja contul si tu creca ai facut cu aceeasi adresa... ce am spus sus si ai pus alta parola si de aia nu te poti conecya.