| Olympeea a întrebat:

Zilele trecute am observat ca mi-au disparut aproape jumatate din contactele pe care le aveam pe telefon, implicit din whatsapp. Bineinteles ca eu nu le-am sters, iar altcineva nu a avut acces la telefonul meu.

Este posibil sa dispara deodata? Exista posibilitatea ca cineva sa "umble" in telefonul meu de la distanta si sa faca asa ceva? A mai patit cineva? Orice informatie mi-ar fi de folos.

Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Https://contacts.google.com/? hl=ro eu am patit asa din cauza cu sincronizare ca o aparut cel vechi ca n-ai mai dat demult

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Ai cumva cont google? si dai din cand in cand sincronizare?

| Olympeea explică (pentru cfrtobias):

Da, am cont Google. Nu știu însă dacă am dat sincrobizare. ..Nu îmi amintesc. Și dacă ar fi fost așa, asta a fost cauza, nu? De de ce doar o parte din contacte?

| cfrtobias a răspuns (pentru Olympeea):

Pai daca nu dai zi de zi sau lunar cei vechi numai apare in sistemul lor... asa am patit si eu