| Cosmin004 a întrebat:

Buna sera as avea o intrebare sunt fotograf amator cu mi de cadre trase si as vrea sa imi pun un logo, ce sa fac sa pun logo sau nu., va strica poza sau imi va aduce un succes de a ma cunoste lumea?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca te incurca si un loga, atunci inca n-ai simtul- si cunostintele artistice dezvoltate.
Te sfatuiesc sa-ti gandesti singur imaginea, inclusiv logo-ul, care te va urmari toata viata (ca semnatura pe acte). In caz contrar risti sa-ti regreti decizia tot restul vietii, ca si tatuajul.

| AnthonyWhite a răspuns:

Daca prezinti profesionalism sau cel putin seriozitate ai nevoie de un brand
ca sa devii brand ai nevoie de un logo

daca simti ca nu ai inspiratie poate nu e timpul

va fi atunci cand iti vine in cap unul!

| lemonjuice a răspuns:

Sfatul meu este sa pui un logo cat mai mic si neutru, ca oamenii sa stie ca sunt cadrele tale si ca esti om serios in ceea ce faci happy

| Eduard_Constantin_1996 a răspuns:

Poti incerca...adica fa-ti pagina pe facebook...incearca sa iti faci si logo dar in poza pune-l jos si mic....si website daca vrei...dar cam costa si ai nevoie de cunostinte in HTML si altele. Bafta!