| micurutza2005 a întrebat:

Buna si LA MULTI ANI! tuturor.Am o problema cu leptopul cine poate sa ma ajute imi cade mereu messul si cand intru pe emailuri le deschide greu sau pe net cand caut ceva tot se invarte clepsidra aia sau se blocheaza nu mai pot nici sa il inchid de multe ori, nu raspunde la comenzi trebuie sa astept pana ma enervez cand vreau sa fac ceva, deci ce poate avea si cum se poate rezolva ca ma dispera cata vreme pierd cand am nevoie de ceva, virusi nu are, si tocmai mi-a instalat cineva din nou toate si netul si tot asa merge aiurea ce sa mai fac?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt o multime de cauze! ...vezi sa nu fie aerisirea (coolerul de vina ) ar putea sa se incinga prea tare si sa se blocheze de la asta! de asemenea fa un internet test ( cauta pe google ) ca sa vezi ce viteza de net ai! ...nu in ultimul rand, vezi cat spatiu mai ai in C, mai da o data o devirusare, si vezi daca nu cumva antivirusul iti mananca prea multe resurse si laptopul nu este suficient de performant ca sa faca fata! cine stie poate ca e chiar laptopul de vina!

| Geo_6214 a răspuns:

La Multi Ani si tie!
1. De unde sti ca nu are virusi?
2. La ce te referi prin "tocmai mi-a instalat cineva din nou toate"? Ti-a formatat hard-ul cu windows?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza driverele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza driverele