| NYCity a întrebat:

Buna :* Smartphone ul HTC Wildfire S este bun din punct de vedere calitativ?

Răspuns Câştigător
| sleeky1532 a răspuns:

NU. Nu til lua e o mare greseala. Multe aplicatii din android market nu pot fi instalate din cauza rezolutiei idioate pe care o are + nu prea este un telefon performant. In locul tau as pune 2 milioane in plus si mi-as lua ceva de 2 ori mai bun.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu recomand deoarece softul nu e prea bine optimizat, deci e lent. Nu recomand iar, deoarece are foarte putina memroie interna, la 5 joculete din market si cateva aplcaitii deja te avertizeaza ca nu mai ar espatiu, chiar daca le muti pe card. Si e cam scpump pentru ce are in el.

| Heartless562 a răspuns:

De HTC Wildfire si Wildfire S am auzit ca dupa cateva luni de zile se blocheaza, se restarteaza singur.
Eu zic sa te orientezi spre HTC Desire (series) sau HTC Explorer (il am eu de 4 luni, foarte bun) sau poate noul HTC Desire C

| SebyMTS a răspuns:

Bună,

HTC Wildfire S este un smartphone încă ok, depinde ce pretenţii ai de la el şi de pretul pe care-l vei plăti. Dacă este primul smartphone cu sistem de operare Android pe care-l vei avea, ar fi bine să te familiarizezi cu amalgamul de aplicaţii foarte utile. uite aici o listă cu unele dintre cele mai bune şi utile aplicaţii pentru Android: http://www.ultranetworks.ro/solutii-it-gratuite/telefoane-mobile.html

Din acest punct de vedere, orice telefon ai alege, ai grijă să aibă Android, merită.

Baftă!

| NYCity explică (pentru SebyMTS):

@SebyMTS, pai pretentiile pe care le aveam se cam regasesc in el (caracterisiticile tehnice), iar pretul e ok. Ma refeream mai mult la partea cu touch, adica sa nu se blocheze si alte inconveniente big grin

| NYCity explică (pentru SebyMTS):

@SebyMTS, pai pretentiile pe care le aveam se cam regasesc in el (caracteristicie tehnice). Ma refeream mai mult la touch, adica sa nu se blocheze si alte inconveniente de genu' big grin