| Mariya5 a întrebat:

Buna,Sony Ericsson xperia arc este acelasi lucru cu Sony Ericsson xperia arc s pentru ca gasesc in ulete locuri cu S in altele fara.dar arata la fel adica nu am gasit nicaieri o comparatie sau scris ca sunt doua telefoane diferite.(nu ca si la iphone 4 si iphone 4 s). Deci, este acelasi telefon cu denumirea principala(si singura) Sony Ericsson xperia arc s?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Acel s vine cica de la speed. ma rog, singura diferenta e ca arc are procesorul de 1 ghz, iar arc s are de 1.4 ghz. la soft, arc s e ceva mai actualizat

1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

Sunt 2 modele diferite, asemănătoare ca design dar au caracteristici uşor diferite
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3619&idPhone2=4134