| BadGirl000 a întrebat:

Stau al bloc si vecinul meu sta chiar sub mine si are Wi-Fi dar are parola si nu o stiu cum as putea sa o aflu fara sa-l intreb vreau multe raspunsuri.Dau funda!

4 răspunsuri:
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Backtrak si alte chestii functionau pe routere care au parola encriptata wep. In momentul de fata nici-o sansa

| GirlzM a răspuns:

Nu-ti mai bate capul cu asta, nu cred ca ai cum.Adica ai, dar in niciun caz nu poti reusi asa de usor, doar nu esti hacker..si-n plus, de ce nu-ti iei si tu Wi-fi? Nu e nici elgal nici frumos ceea ce vrei sa faciwinking Mai frumos ar fi sa-l intrebi.

| AlleSmile a răspuns:

Salut!
Amm...nu cred ca poti sa ii afli parola fara sa tio zica vecinul.Pentru ca si eu prind internetul de la o vecina(cu parola) dar mia ziso pentru ca ea e foarte rar acasa. big grin