| Roxii13 a întrebat:

Buna >: Stie careva daca exista teme pentru Samsung Galaxy Europa? si daca da unde pot gasi. dau Funditaa >: :*

6 răspunsuri:
| Roxii13 explică (pentru aleexxaanndrra):

Mrs mult dar. nu ma lasa sa activez tema imi apare "For security, your phone is set to block instalation of applications not obtained from Android Market" cum sa deblochez sa ma lase sa instalez tema?

| Roxii13 explică (pentru aleexxaanndrra):

Am gasit. dar nu ma lasa dca nu am nett crying

| aleexxaanndrra a răspuns:

Pentru securitate, telefonul este setat pentru a bloca instalarea de aplicaţii care nu sunt obţinute de la Android Market.Du-te la Orange sau de unde ai u telefonul

| Roxii13 explică (pentru aleexxaanndrra):

Pai am rezolvat asta dar acum nu mai stiu parola de la contul de Market... straight face ce pot face. K daca fac alt cont dejeaba k tot nu merge. doar pe contul celalalt straight face

| aleexxaanndrra a răspuns:

Nu mai ai ce face si eu am patit la fel nu stiam adresa de email scuza nu ai ce facesad