| Julyly2089 a întrebat:

Buna, stie cineva cum pot sa fac ca o optiune dintr-un meniu din CodeBlocks sa imi deschida alt meniu cu optiuni si apoi sa am o optiune care sa ma duca inapoi la meniul principal? Am reusit sa fac prima parte dar nu stiu cum pot sa fac sa ma intorc la meniul principal si sa aleg alta optiune. Am un proiect la scoala si imi trebuie pana vineri. Trebuie sa folosim comanda SWITCH.

4 răspunsuri:
| vladutzuu27 a răspuns:

Raspuns foarte simplu: nu folosi codeblocks si ia-ti un IDE ca lumea

| Julyly2089 explică (pentru vladutzuu27):

In CodeBlocks ne-a zis sa il facem

| suntserios a răspuns (pentru vladutzuu27):

Omul nu are probleme cu meniul ide ului, el vrea să facă asta programatic

| suntserios a răspuns (pentru Julyly2089):

Arată ce ai făcut până acum