| bebitzzu a întrebat:

Stie cineva cum pot salva un video editat in DSB DELUXE? L-am facut, dar nu stiu ce se intampla cand dau sa il deschid ma trimite direct in program unde il pot face in continuare ajustari, sau se pierd poze din el apoi trebuie sa le pun din nou; mie imi trebuie sa aiba continuitate, cand il deschid sa porneasca automat ca un filmulet in vlc sau orice altceva. Imi trebuie urgent un raspuns! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Vezi ca l-ai salvat ca proiect trebuie sa il exportezi intr-un format ca sa il vizualizezi

| bebitzzu explică (pentru sinblade27):

Pai si cum sa fac asta? Ca nu stiusad Imi poti explica?