| isabelleisabelle a întrebat:

stie cineva cum poti adauga mai multi prieteni intr-un grup pe facebook, fara a tasta numele fiecaruia?

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Intri in grupul respectiv, iar in partea dreapta, pe la mijloc ai optiunea de a adauga persoane in grup.Este suficient sa tastezi o singura litera si iti apar prietenii al caror nume incepe cu acea litera.Incearca sa tastezi in acest fel de la a la z si ii poti adauga pe toti, cu exceptia celor care au setat in profil sa nu fie adaugati automat la diverse grupuri.Succes!