| alicia2000 a întrebat:

Buna,stie cineva cum sa adaug cateva favorite la mozilla,de exemplu facebook,sau youtube ca sa nu fiu nevoita sa tastez de fiecare data cand vreau sa intru?dau funda!

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Pai mai intai te duci pe fecebook sau pe you tube siin dreapta butonului de back(inapoi) este un simbol pe care il tragi jos sub bara unde este butonul de back...si o pui pe bara de bookmark(bara pentru semne de carte)
si o sa iti apara o iconita si cad intri pe google dai click pe ia si te trimite pe pag pe care vrei sa intri si iti dau un pont daca vrei sa ai mai multe bookmark-uri te duci pe iconita dai click dreapta proprietati ultima si acolo mai suus iti apare numele iconitei il stergi si asa ai mai mult loc pe bara si dupa ce ai sters dai salveaza sau renunta sper ca te-am ajutat funda te rog!

2 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Sus in browser, in bara de adrese ai o steluta pe care daca o apesi iti adaugi la favorite orice site/pagina de net.Sau dai click dreapta pe pagina si selectezi Bookmark this page, apoi linkurile pe care vrei sa le gasesti sunt in Bookmarks.Sau poti sa le adaugi in Bookmarks toolbar si le ai la indemana tot timpul.Succes!

Răspuns utilizator avertizat