| anamanda a întrebat:

stie cineva cum sa fac ca prietenii mei dupa facebook sa vada doar poza de profil? nu si celelalte? in care am tagg sau foto dupa wall sau oricare alte albume ce le am pe fb.Multumiri anticipate

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Te duci in setari profil si da-i profil privat. funda?

1 răspuns:
| Silviu_7451 a răspuns:

Nu poti. Decat daca nu ii ai ca prieteni activezi optiunea ca niciun necunoscut sa nu-ti poata vedea profilul. Scoate-ti tagul din pozele in care esti tagata si ramai doar cu poza de profil. Sper ca ti-am fost de folos happy