| Mitss a întrebat:

Stie cineva cum sa faca sa-mi apara la hi5 un numar mai mic de fotografi decat am... Adica eu am 30 si la profil sa-mi apara 5 sau ceva de genu... Sau am mai vazut la alte persoane la albume apare 0 si au o groaza de poze sau -4, -20.
De ce apar asa? Si daca stiti cum pot sa fac sa-mi apara si miewhistling! Dau >funditaD:

Răspuns Câştigător
| Fluture a răspuns:

Bunahappy
Poti seta albumurile sa le vada doar prietenii. Dai clik pe un album si in stanga ai "Editare album"[sau ceva de genu'], iar celor care le apare -4 la fotografii...inseamna ca au sters ceva pozethinking
Mai mult de atat nu stiu!

1 răspuns:
| Curcubeu_7124 a răspuns:

Pai setezi albumul pe "doar prieteni: