| ursuletulana a întrebat:

Stie cineva daca pot sa-mi sterg niste melodii de la ceas alarma? Am avut o aplicație speciala pentru descarcat melodii pentru ceas, dar acum s-au salvat acolo si sunt o gramada de copii..mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| CarTooNXD a răspuns:

Hmm. thinking Vrei sa zici pe telefon sau pe ce?
Daca e pe telefon le poti sterge folosind un File Manager ( recomand ES Explorator daca esti pe android )
Intri in file manager si te apuci sa stergi orice folder nefolositor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergi aplicatia daca iti da voie cu tot ce este in ea si o descarci din nou.E cel mai usor si simplu.